j

Lorem ipsum dolor amet, consect adipiscing elit, diam nonummy.

Follow Us

Search

  • Žiadny produkt k košíku.
Dielo
  -  Miroslav Dobiáš   -  Ako som zmeškal orgie
obraz Gagik Manoukian

Ako som zmeškal orgie

Už dlho som túžil zúčastniť sa nejakých orgií. Som starý chlap a ešte som na žiadnych nebol. V mojom veku to už je celkom trapas.
V jeden pekný deň kamoška zavolala moju manželku a mňa na oslavu jej 40-tky. Vymenovávala kto všetko tam príde, a svoj prejav zakončila tým, že má bazén, a budeme sa môcť okúpať !!! Hneď som začal zisťovať, či to nebudú nejaké súkromné orgie. Spýtal som sa, že či sa budeme kúpať my dvaja spolu. Ona si myslela že žartujem, začala sa smiať. Potom povedala že áno, a stále sa pri tom smiala. Tak som sa spýtal, či si mám priniesť plavky, alebo sa budeme kúpať holí. Baba pokračovala v smiechu. Pozeral som na ňu, a rozmýšľal, prečo sa smeje. Však to sú vážne veci !!! Ak sa tam máme spolu kúpať holí, tak musím nejako prehovoriť manželku, aby nechodila. Ale kamoška to všetko pokazila – obrátila sa k mojej žene a povedala, aby ma určite doviedla, že bude sranda …… Sranda ?! A ja som sa už začal tešiť na orgie.
Deň oslavy bol náročný. Celý deň som bol kdesi preč, a ešte ma aj bolela hlava. Takto blbo reagujem na zmeny počasia. Moja žena videla aký som zúbožený, chcela ma rozveseliť, tak sa spýtala : „ideme trtkať?“ a smiala sa ako bláznivá. Keď som hlasom Lazára ktorý práve vstal z hrobu povedal : „POĎME“, tak sa smiala ešte viac, a kdesi zmizla. Dal som si tabletku. Na oslavu som šiel mierne zničený, ale hlava už tak nebolela. Malý bazén bol vytiahnutý na dvore. Stáli sme pri ňom, a palcami na nohe sme skúšali, či je voda teplá. Bola studená, dobrá akurát tak na infarkt. Ešte dobre, že to spoločné nudistické kúpanie nebude, však v tej studenej vode … keby ho baby videli …aj by som sa hanbil …
Leopard pobehoval po dvore s dvoma fľašami, a všetkým nalieval. Podávalo sa grilované mäso, víno, syr, víno, ešte akési iné mäso, a znova víno. Leopard kazil orgie tým, že namiesto nich robil ochutnávku vína. O deviatej večer sme zistili, že voda v bazéne sa náhle zohriala, a niektorí v nej už stáli po kolená, a ešte sa aj špliechali.
Oslavovali sme ďalej. Kamarát hral na gitare naše obľúbené pesničky. Leopard stále nalieval. Zdalo sa mi, že nalieva hlavne ženám. Moja stála tesne pri ňom a na čomsi sa strašne zabávali. No počkaj Leopard, ty to oľutuješ, ešte ju nepoznáš !!! A ten lotor jej zase nalieval. A potom aj mne, aj všetkým. Ešte že čosi vydržím. A voda v bazéne bola znova teplejšia, kamarát tam ležal celý, ale v plavkách. Jeho manželka stála vedľa bazéna, a dávala pozor, aby si ich nevyzliekol. A už k nemu liezli ďalší, len tí nemali plavky, tak tam postávali oblečení, s vyhrnutými nohavicami, a po kolená vo vode.
Leopard rozlial medzi nás ešte pár fliaš vína. Voda v bazéne bola zrazu taká teplá, že sa v nej váľali dvaja oblečení chlapi. Rozmýšľal som, prečo nie sú nahí, ale potom som si uvedomil, že som na obyčajnej oslave, a nie na orgiách. Manželky už na nikoho nedávali pozor. Všetky stáli okolo Leoparda. Ten sa ich snažil jednou rukou všetky objať, v druhej ruke mal fľašu vína, mával ňou nad hlavou, a nadšený kričal : TO JE ŽIVOT !!! Ale ja som ho prekukol, kričal len vtedy, keď jeho žena bola preč.
Kamarát už nevládal hrať na gitare, tak sme púšťali muziku z cédečka. Chlapi vyliezli z bazéna, a hľadali nejaké suché oblečenie. Naliali sme im slivovice, aby z tej teplej vody neprechladli. Postávali sme v akomsi kruhu, počúvali pesničky, a už sme ani nevládali piť. Igora napadlo, že vo vrecku má cukrík, a že by si ho pocmúľal, ale že ho už nevie rozbaliť. Naše baby boli podozrivo ústretové, hneď mu s veľkým smiechom siahli do nohavíc, vytiahli ho, rozbalili, a dali mu ho do úst, aby mohol cmúľať. Až potom ich napadlo, že aj oni majú chuť na cukrík. Tak Igor dal cukrík kolovať. Cukrík putoval z úst do úst, ale keď prišiel k Leopardovi, všetko sa pokazilo. Jeho žena sa medzitým vrátila, a on na ňu bezradne pozeral, ocmúľaný cukrík držal v ruke, a nevedel čo s ním, Pokazil celý kolobeh cukríka v prírode. Potom sme zistili, že viac piť nevládzeme, tak sme šli domov. .
Na druhý deň som o oslave hovoril kamarátovi. Spomenul som, ako sme pili, grilovali, ako sme sa váľali v bazéne, ako sme si podávali cukrík ústami. A on povedal – do šlaka, to ste mali riadne orgie, škoda že som tam nebol aj ja ….

napísané niekedy v roku 2013, definitívne dokončené 25.4.2014

Pošlite komentár